Mann 52 år søker bolig for 1 person fra 31.07.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Bærum, Fornebu, Oslo kommune
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie13 600,-
- LeieperiodeKorttidsleie
- Fra dato31.07.2025
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Ikke i jobb
- Utdannelse Mastergrad bærekraftig utvikling
- Arbeid Jobbsøker: full økonomisk støtte gjennom arbeidsledighetstrygd, sparepenger & sluttpakke
- LinkedIn LinkedIn profil
- Sivilstatus Samboer
- Renslighet Ryddig
- Festvaner Fester ikke
- Interesser Reising, Samfunn/politikk, Spillkvelder, Språk
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg heter Patrick, kommer fra Tyskland og bodde allerede i Oslo i 2020/21. Nå ønsker jeg å flytte tilbake og etablere meg i Norge på lang sikt. Jeg har lært meg norsk på egen hånd (B2/C1-nivå) og jobber fortsatt med å bli enda bedre.
Jeg ser etter et rolig, hyggelig sted å bo. Jeg trives godt med sosial kontakt og liker for eksempel spillekvelder (favorittspillet er "Wizard"), men setter også pris på privatliv og ro.
Jeg har allerede funnet et sted å bo frem til 31. juli 2025. Nå leter jeg derfor etter bolig for perioden fra 31. juli 2025 til slutten av oktober, med mulighet for fleksibel forlengelse ved behov.
Jeg er arbeidssøkende for øyeblikket, men husleien er sikret gjennom dagpenger fra Tyskland, egne midler og en større sluttpakke fra tidligere arbeidsgiver (Klarna Bank). Jeg oppgir dette for å være åpen og tydelig.
Jeg er i Oslo fra 28. april og ser frem til personlige visninger. Leiekontrakt og depositum kan ordnes digitalt på forhånd. Jeg er allerede kunde i DNB, men bruker gjerne en annen bank for opprettelse av depositumskonto hvis ønskelig.
Ta gjerne kontakt hvis du har noe som kan passe – og om du er nysgjerrig, er du velkommen til å sjekke ut LinkedIn-profilen min.