Kvinne 36 år søker bolig for 4 personer fra 01.06.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet, Hus
- Beliggenhet Bergen, Laksevåg
Betingelser
- Antall4 personer
- Maks leie25 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.06.2025
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Designer
- Arbeid Kles designer
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester ikke
Utfyllende informasjon
Trygt hjem søkes for mor og tre gutter – Laksevåg eller nærliggende områder
Hei!
Jeg er en alenemor til tre flotte gutter som nå er på jakt etter et trygt og stabilt sted å bo over tid – helst fram til guttene er store nok til å flytte ut.
Guttene mine går på skole og i barnehage på Laksevåg, og de er aktive i det lokale fotballmiljøet. Det betyr mye for oss å kunne bli i nærheten, både for skolegang, fritidsaktiviteter og ikke minst det sosiale nettverket de har bygget opp. Vi søker derfor etter leilighet eller rekkehus i Laksevåg, eller nærliggende områder med gode kollektivforbindelser dit.
Vi er en rolig og renslig familie som setter pris på orden og gode naboforhold. Vi røyker ikke, har ikke husdyr, og vi lever et kristent og verdibasert liv. Vi ser etter et hjem vi kan ta godt vare på – og en utleier som ønsker stabile og pålitelige leietakere.
Om du har et sted som kan passe, hører jeg gjerne fra deg!