Kvinne 20 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie8 000,-
- LeieperiodeKorttidsleie
- Fra dato01.08.2025
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Sivilingeniør i fysikk og matematikk
- Arbeid Jobber som tilkalling på veskebutikken Morris i hjembyen
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Cafeturer, Dansing, Film/tv-serier/kino, Fjelltur/tur, Hår&sminke, Lese, Mote, Strikkerlitt, Sying, Thrifting
Utfyllende informasjon
Hei, jeg ser etter et sosialt og koselig kollektiv å bo i til høsten. Jeg er en hyggelig, medgjørlig, sosial og imøtekommende jente, som respekterer privatliv. Jeg rydder opp etter meg, og setter stor pris på at alle andre også gjør det. Jeg 20 år (04) fra Bodø og skal studere fysikk og matematikk sivilingeniør på ntnu.
På fritiden liker jeg å lese, danse, handle på bruktbutikker, dra på cafe og gå på fjelltopper. I tillegg til at jeg strikker og syr uten at jeg er noe særlig flink i det. Jeg kunne også tenkt meg å ha koselige rolige kvelder med kollektivet, samtidig som jeg også liker å dra på byen.
Det er fullt lovelig å stalke meg på insta og vsco, men en god fotograf er jeg ikke, så håper du heller tar kontakt for et ordentlig inntrykk:)
Insta: amelia_klausen
Vsco: ameliaklaus1