Gå til hovedinnhold

Kvinne 21 år søker bolig for 2 personer fra 01.07.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet
  • Beliggenhet Stavanger

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie15 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.07.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse andreårs statsvitenskap student
  • Arbeid 1. Barista. 2. Studentkontakt på UiS
  • Sivilstatus I et forhold
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester ikke
  • Interesser Grafiskdesign, Tegning

Utfyllende informasjon

(info om oss under)

Hva vi ønsker i en leilighet:

Minimum 60m² , Maks!! 14 000-15 000kr i husleie, kan være mer fleksibel om strøm er inkludert!
parkeringsplass enten utenfor leiligheten eller på gaten er ønskelig.
Nytt/halvnytt bad og/eller kjøkken er ønskelig.
Det er og ønskelig at leiligheten enten er sentrumsnær eller ligger i madla/Ullandhaug området, men så lenge det enten er forholdsvis nærme uis eller sentrum er ikke dette super viktig, bare et stort pluss!
Ellers er det og ønskelig med ett gjesterom/kontor!

Under kan du lese litt om oss!

Hei hei!
Jeg er en 21 år gammel student som søker leilighet sammen med min kjæreste, som jeg har vært sammen med i 3 år.
Jeg er en rolig og arbeidsom person som alltid holder på med ett eller annet, om jeg ikke er for opptatt med lesing til studiene mine da!
Nå for tiden har jeg to jobber, der begge er på deltid. Annenhver helg jobber jeg som Barista på en cafe nede i Stavanger sentrum der jeg også har helgeansvar. Den andre jobben min er via Fagforbundet Ung Rogaland, her er jeg ansatt som studentkontakt på Universitetet i Stavanger og driver på med alt mulig, for eksempel: holde/planlegge arrangementeter, stands, økonomi, Sosiale medier osv.
Jeg legger også ved litt informasjon om kjæresten min!
Kjæresten min er like gammel som meg og har generell studiekompetanse, men ombestemmte seg, og etter å ha tatt ett friår skal han nå flytte hit for å ta yrkesfaglig kompetanse.
han er en rolig og snill person som for det meste liker å skate med venner eller spille videospill.
Han har jobbet som Kassemedarbeider på Kiwi i 2 år og vill bli flyttet til en kiwi i Stavanger når han flytter hit.
Vi har begge god kontroll på økonomien og betaler alltid regningene våre!
Gjerne spørr om dere skulle lure på noe mer!

Logg inn for å kontakte annonsøren