Gå til hovedinnhold

Kvinne 24 år søker bolig for 2 personer fra 01.07.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Bergen

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie16 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.07.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Bachelor i engelsk
  • Arbeid Egon Kjøttbasaren
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Kjæledyr Katt
  • Interesser Brettspill, Filmkvelder, Matlagning, Venner

Utfyllende informasjon

Heisann!
Jeg og broren min skal endelig flytte tilbake til godbyen i sommer etter mange år i Nord-Norge, og trenger da sted å bo☺️

Våre ønsker:
- overtakelse mellom 1. juli-1. august
- maks beløp: 16 000,- inkludert strøm, internett
- 2 soverom
- godt kollektivtilbud til sentrum
- langtidsleie
- dyrehold tillatt
- oppvaskmaskin og vaskemaskin

Vi er begge rolige mennesker, som alltid har hatt en interesse for å se film, lesing og kreative hobbyer. I tillegg, er vi begge veldig glad i å lage mat og tilbringer mye tid på kjøkkenet. Som jeg så vidt nevnte er vi begge opprinnelig fra Bergen, og lengter etter å komme tilbake til våre røtter.
Ingen av oss verken røyker eller snuser, og fester sjeldent ☺️

Jeg, Hedda, er 24 år gammel og har bodd de siste fem årene i Tromsø. Først tok jeg en bachelor i sammensatte fag med spesialisering i engelsk, før jeg det siste året har vært i fult arbeid på Kiwi.
I Bergen har jeg vært så heldig å fått meg fast jobb på Egon kjøttbasaren, og vil begynne så fort jeg kommer meg sørover.

Eugene er 21 år gammel, og har vært så heldig å tilbrakt det siste året på backpacking gjennom Europa og Asia. Når er reisen snart slutt, og han gleder seg på til å begi seg ut på studieeventyret. Han har søkt seg inn på bachelor i japansk ved UiB.

Lady Loke er 4 år gammel, og likt som oss, også født i Bergen faktisk. Hun er en renslig og snill innekatt som er utrolig glad i kos. For øyeblikket bor hun med meg i en leilighet i Tromsø og vi har ikke hatt noen problemer.

Vær oppmerksom på at jeg fremdeles er sittende i Tromsø, og vil dessverre ikke kunne delta på noe fysisk visning.

Om vi høres ut som noen som dere kunne tenkt å leie ut til, gjerne ta kontakt ☺️

Logg inn for å kontakte annonsøren