Mann 21 år søker bolig for 3 personer fra 15.07.2024
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet, Hus
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall3 personer
- Maks leie23 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato15.07.2024
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Brettspill, Filmer, Gaming, Matlaging, Menneskerettigheter, Mytologi, Progrock/metal, Ttrpg
Utfyllende informasjon
Vi er en rolig gjeng på tre venner i tidlig 20-årene, som gjerne er interessert i å leie!
Selv er jeg en rolig mann på 21 år som har nylig fullført et år på Namdals fhs. Jeg er pliktoppfyllende og ansvarlig, og har siden august vært i fulltidsstudie i Arkiv, museum og dokumentasjonsforvaltning.
De to andre er på lik linje som meg, rolige folk der én har jobbet fulltid i barnehage de siste 2 årene og ønsker å begynne på sosialantropologi studiet. Den andre er derimot er nylig ferdig i førstegangstjenesten og har jobbet fulltid i barnehage og appotek 1.
Vi er godt kjent fra før, og foretrekker alle tre rolige filmkvelder hjemme, framfor festing ute på byen. Vi er ryddige og trives godt sammen for et felles måltid, eller en spillkveld på sofaen.
Vi er imøtekommende for en fjerde eller femte romkamerat å bo sammen med, men dersom det er ønskelig, har vi en til to bekjente som gjerne ville ha flyttet inn i et eventuelt fjerde eller femte rom dersom vi får tilbud.
Gjerne ser vi etter en leilighet sentralt i Trondheim, men så lenge det er tilgjengelige bussruter til campus, vil dette selvsagt ikke bestemme hva vi leier. Vårt budsjett ligger på rundt 23 000 kr, men vi er villige til å betale mer dersom lokasjonen er gunstig, eller det er mer inkludert i prisen.
Vi svarer gjerne på eventuelle spørsmål, og ser frem til å høres!