Gå til hovedinnhold

Kvinne 21 år søker bolig for 1 person fra 01.06.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap
  • Beliggenhet Frogner, Majorstuen, Oslo, Sentrum, Skillebekk

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie15 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.06.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Arbeid Pizzabakeren
  • Sivilstatus Singel
  • Festvaner I helger
  • Interesser Fest, Håndball, Sosiale-aktiviteter, Trashy-reality-tv, Trening, Vors/filmkveld/vin/taco

Utfyllende informasjon

Hei! Jeg er en 22 år gammel jente fra Nordstrand som leter etter et hyggelig sted å bo – enten i et bofellesskap eller sammen med noen som vil leie en leilighet sentralt i byen.

Jeg er sosial, utadvendt og liker å ha det ryddig og koselig rundt meg. På fritiden trener jeg, lager mat, reiser og setter pris på både en rolig filmkveld og en god fest i ny og ne. Jeg liker å være sosial og er med på det meste, men verdsetter også tid for meg selv når det trengs.

Jeg ser etter noen jeg kan ha det gøy med – enten det er vinkvelder, felles middager eller bare hverdagslige samtaler. Samtidig er det viktig for meg at vi respekterer hverandres behov for privatliv.

Gjerne ta kontakt om du kunne tenkt deg å finne en leilighet og danne et kollektiv med eller om dere har et ledig rom i kollektivet🩷

Logg inn for å kontakte annonsøren