Mann 27 år søker bolig for 1 person fra 01.03.2023
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Leilighet, Hus
- Beliggenhet Kvaløysletta, Tromsdalen, Tromsø
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie7 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.03.2023
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Biology and oceanography
- Arbeid PhD candidate
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Adventure, Bike-sports, Bølgesurfing, Cinema, Meetingnewpeople, Mountain, Roadtrip, Snowbard, Watersport
Utfyllende informasjon
Hei,
Jeg heter Nicolas, jeg er 28 år gammel, har bodd i Tromsø de siste 4 årene og trives veldig godt her oppe! Jeg jobber fulltid mens jeg tar doktorgraden min ved UiT i marin økologi.
Jeg er på utkikk etter et nytt sted å bo da utleier skal selge huset jeg bor i nå. Jeg søker fortrinnsvis en langtidsleie, og jeg er tilgjengelig for innflytting fra 31. mai 2025 (men denne datoen kan forhandles, da jeg er ivrig etter å finne et sted så snart som mulig).
Jeg elsker naturen og å tilbringe tid utendørs, enten det er ski/snowboard, klatring, fotturer, surfing, seiling osv. Jeg liker å dra på eventyr i helgene og reise. Jeg er sosial, omgjengelig og fleksibel, og det er viktig for meg å bo i et rent og organisert rom. I tillegg har jeg en VW-bil.
Ta gjerne kontakt med meg for mer informasjon eller for å avtale et besøk hvis du er på utkikk etter en ny samboer!
Cheers!
Nicolas