Gå til hovedinnhold

Kvinne 29 år søker bolig for 1 person fra 01.07.2023


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Oslo

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie10 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.07.2023

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Master i helsesykepleie
  • Arbeid Oslo Universitetssykehus
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Bading, Brettspill, Hånderbeid, Natur, Samfunn/politikk

Utfyllende informasjon

Jeg er en 29 år gammel sykepleier som er på leting etter en hybel/leilighet for meg selv. Angående innflytningsdato er jeg veldig fleksibel i juli/august. Jeg jobber for øyeblikket på nyfødt intensiv på Rikshospitalet, og skal til høsten begynne på masterstudier i helsesykepleie.

Jeg er samfunnsengasjert, glad i å være i naturen og jeg elsker å bade. Jeg liker å drive med håndarbeid og å være sosial med venner. Jeg har gjerne venner på besøk for middag eller brettspill, men jeg er ikke glad i å ha fest selv (foretrekker å gå på fest hos andre).

Jeg drømmer så klart om å finne et sted innenfor mitt budsjett med separat soverom, men jeg er veldig åpen for en etroms med god planløsning. Det er viktig for meg at jeg kan skille sovesone fra levesone. Jeg er veldig fleksibel når det kommer til innflytting rundt juli/august.

Jeg har de siste 6 årene bodd på Tøyen og jeg trives svært godt på østkanten, men jeg er åpen for alle bydeler for den rette leiligheten. Ellers er jeg rolig, ryddig og omgjengelig, og jeg kan oppgi referanse fra nåværende leieforhold om ønskelig.

Logg inn for å kontakte annonsøren