Gå til hovedinnhold

Mann 29 år søker bolig for 1 person fra 01.06.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Bergen

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie7 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.06.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Svennebrev i frisør faget
  • Arbeid Selvstendig næringsdrivende i frisør yrket
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Brettspillkveld, Reising, Sosialisering, Trening, Videospill

Utfyllende informasjon

Heisann!😄 Mitt navn er Markus Sæle, jeg er en rolig fyr i alderen av 29 år som jobber som frisør/barber på Adam og Eva i sentrum. Jeg er veldig dedikert til jobben min så jeg pleier å tilbringe store deler av dagen på jobb, men når jeg først tar meg fri så liker jeg å sosialisere meg eller være aktiv.

I helgene drar jeg ofte på brettspill kvelder til venner, men jeg kan også bare sitte å slappe av med en god serie eller ha en kveld foran pcen😊

Festing blir det lite av og hvis det skjer så er det oftest i forbindelse med julebord eller bursdag til en i vennekretsen.

Jeg har verken barn eller husdyr og røyking er ikke for meg, da jeg ofte er i nærkontakt med kundene som er i salongen.

Jeg har en stabil og fast inntekt og referanser fra både tidligere arbeidsgiver og husvert😊

Gi meg gjerne en lyd på 48475315 hvis det er noe annet du lurer på, så skal jeg svare så fort jeg kan😄

Referanse:

Husvert - Christopher Vik (tfl: 415 75 335)

Arbeidsgiver - Trine Lekven Nilsen (tlf: 922 44 608)

Logg inn for å kontakte annonsøren