Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Leilighet, 3 roms Steinkjellergaten 8, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal39 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2027


Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Møblert leilighet med 2 soverom i sjarmerende Steinkjellergaten

Velkommen til Steinkjellergaten 8! Dette er en svært hyggelig og fullt møblert leilighet beliggende i et av Bergens mest ettertraktede og sjarmerende områder.

Leiligheten ligger i øverste etasje og har en god og utnyttet planløsning på 39 kvadratmeter. Boligen består av to soverom og en koselig lys stue med kjøkken. Siden leiligheten har to soverom, egner den seg ypperlig for to studenter eller venner som vil bo sammen, et par, eller for deg som ønsker et eget rom til hjemmekontor. Boligen leies ut møblert, noe som gjør innflyttingen enkel og sømløs. Det vil stå senger klare på begge rommene, i tillegg til møbler. Det eneste du vil trenge å ha med er sengetøy og eventuelt litt dekorasjoner:)

Beliggenheten bak Bryggen er helt unik. Steinkjellergaten ligger like ved Fløyen, noe som gir deg umiddelbar tilgang til turløyper, vakker natur og strålende utsikt. Samtidig er veien kort ned til sentrumskjernen, Bryggen, Torget, utesteder, kafeer og utdanningsinstitusjoner som Universitetet i Bergen. Du har alt du trenger i hverdagen innen gangavstand, enten det gjelder dagligvarebutikker, bussholdeplass eller koselige nabolagskafeer. Nærmeste dagligvare butikk ligger kun 3 minutters gange unna.

Dette er et førsteklasses leieforhold for deg som vil bo sentralt, men likevel tilbaketrukket i historiske omgivelser. Leieperioden vil vare fra 01. Januar - 15. juli 2027. Velkommen til visning!


Visningsinformasjon

Ta gjerne kontakt om du er interessert, så kan vi avtale digital eller fysisk visning🫶


Beliggenhet

Adresse: Steinkjellergaten 8, 5003 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 385032
Sist endret: 06.11.2026 00:02

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026