Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i leilighet Vilhelm Bjerknes' Vei 58E, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal85 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.11.2026

Betingelser

  • Månedsleie11 550
  • Inkludert Kabel-/Digital-TV
  • Depositum34 650
  • Godtatt sikkerhet Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Parkett
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Ledig rom i trivelig leilighet på Årstad – søker hyggelig roomie!

Jeg er en jente på 27 år som flyttet til Bergen for ikke så lenge siden på grunn av jobb, og nå ser jeg etter en ny roomie som vil flytte inn i leiligheten i Vilhelm Bjerknes’ vei 58e. Leiligheten ligger i andre etasje og er på 85 kvm. Den er lys, luftig og har god takhøyde. Rommet som leies ut er på 14,7 kvm og har et dobbeltskap og en åpen hylle. Hvis det ønskes, er det en ekstra seng og pult som står i boden. Ellers følger det med en stor bod med god plass til oppbevaring.
Det følger også med:
- Balkong
- Egen parkeringsplass i garasjen og tilgang til gjesteparkering (ikke ladestasjon)
- Bussholdeplass rett utenfor og kort vei ned til bybanestoppet

Jeg jobber mye og reiser en del i jobbsammenheng, og innimellom jobber jeg offshore. I ferier og enkelte helger drar jeg ofte hjem. Ellers bruker jeg fritiden på venner, trening og reising. Jeg blir boende her i hvert fall de neste månedene og inn i starten av 2027.

Jeg håper å finne en jente rundt min alder som er ryddig, ordentlig og ansvarsfull, og som tar vare på både hjemmet og menneskene rundt seg. Gjensidig respekt er viktig for meg. Har du erfaring med å bo sammen med andre, er det et stort pluss. ☺️ Fleksibel i forhold til innflytning, men helst før februar eller snarest.

(Ingen depositum, men leieboerforsikring)


Beliggenhet

Adresse: Vilhelm Bjerknes' Vei 58E, 5081 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 384142
Sist endret: 23.10.2026 17:28

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026