Rom i bofellesskap Paul Fjermstads Veg 14, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal8 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.08.2026
Betingelser
- Månedsleie6 900
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum0
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Hage
- Hvitevarer
- Ingen gjenboere
- Møblert
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Rom i sosialt kollektiv på Berg - kort vei til Gløs
Leieperiode: 01.08.2026 - 31.12.2026
Hei! Jeg skal på utveksling til Hong Kong neste semester og fremleier derfor rommet mitt i et stort og sosialt kollektiv på Berg fra august til desember (med mulighet for tidligere innflytting dersom ønskelig).
Leiligheten er på hele 125 m² og dekker hele 2. etasje i boligen. Her bor du i et trivelig 5-mannskollektiv med fire andre NTNU-studenter på 21 år. Vi er sosiale og bruker fellesarealene mye, samtidig som kollektivet generelt er rolig og behagelig å bo i.
Rommet er på ca. 8 m², fullt møblert og har store vinduer med mye dagslys. Det følger blant annet med 120-seng, skrivebord, stol og god skap-/kommodeplass.
Leiligheten har stor stue, et romslig kjøkken og balkong. Kjøkkenet er fullt utstyrt, inkludert airfryer og et toastjern som holder overraskende høy standard til å være studentkollektiv.
Nydelig beliggenhet:
• Ca. 10 min å gå til NTNU Gløshaugen (3 min med sykkel/Ryde)
• Rolig og attraktivt område på Berg
• 500 m til buss
• Bunnpris Gourmet som nærmeste butikk
Dette passer perfekt for deg som ønsker et sosialt, hyggelig og sentralt kollektiv for høstsemesteret. Ta kontakt hvis dette er noe for deg!
Beliggenhet
Adresse: Paul Fjermstads Veg 14, 7052 Trondheim
Sist endret: 14.05.2026 01:11