Rom i leilighet Hordagaten 19, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal9 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2026
Betingelser
- Månedsleie6 000
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum0
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Alarm
- Bredbåndstilknytning
- Dyrehold tillatt
- Fellesvaskeri
- Hvitevarer
- Moderne
- Delvis møblert
- Rolig
- Sentralt
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Rom ledig i koselig jentekollektiv
Hei! Vi ser etter en for å flytte inn sammen med oss i et superkoselig jentekollektiv med langtidsleie fra 1. august.
Leiligheten har totalt 4 soverom, felles bad, veldig koselig kjøkken og stue i et rom med masse vinduer for naturlig lys. Her er det lett å trives, enten du vil lage middag med de andre, ta en rolig kveld i sofaen, eller trekke deg tilbake på rommet ditt.
Kjøkkenet er godt utstyrt med kjøkkenutstyr, tørrvarer og matlagingsapparater, så du slipper å starte helt fra scratch. Leiligheten har også varmekabler i gangen og på badet, radiator i stuen, god internettforbindelse, og felles vaskerom i bygget som kan brukes uten ekstra betaling. I tillegg finnes det et ekstra bod for oppbevaring i bakgården.
Soverommet kommer møblert med seng, klesskap, skrivepult, stol og en skjenk med skuffer for klær eller annen oppbevaring.
Du kommer til å bo med tre veldig fine jenter: Erjona, som tar master i matematikk, Nora, som studerer statistikk, og Selin, som holder på å fullføre masteren sin i sosiologi. De er morsomme, sosiale og hyggelige, men også flinke til å respektere privatliv og personlig space — altså en veldig fin balanse mellom kollektivliv og egentid.
Beliggenheten er også veldig praktisk. Leiligheten ligger omtrent 10 minutter fra Danmarksplass, turstier og flere butikker. Det er også enkelt å gå til Kronstad, og busstopp for buss nr. 10 ligger bare ca. 3 minutter unna.
Dette passer perfekt for deg som ønsker et trygt, sosialt og koselig sted å bo over lengre tid.
PS: Nærmere overtagelsestid kan muligheten for å flytte inn tidligere i juli åpne seg!
Send gjerne en melding ved interesse!
Visningsinformasjon
Visning er mulig allerede nå! Send gjerne en melding, så finner vi et tidspunkt der du kan komme og se rommet/leiligheten. Det er også mulig med digital visning via videosamtale, for eksempel på Messenger eller WhatsApp.
Beliggenhet
Adresse: Hordagaten 19, 5055 Bergen
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 05.05.2026 09:34