Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

Rom i leilighet Michael Krohns Gate 32, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 700
  • Inkludert Internett
  • Depositum15 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Møblert
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Rom i leilighet

Hei! Jeg leier ut et rom i min leilighet i Michael Krohns gate, ettersom at jeg reiser på utveksling til Australia i januar-juni. Rommet som leies ut er 9 kvadratmeter og er møblert med seng, pult og kommode. Leiligheten er totalt 51 kvadratmeter og er fullt møblert med sofa, spisebord, garderobeskap og hvitevarer. Med leiligheten følger det i tillegg med en bod og en koselig bakhage. Leiligheten ligger i 1. etasje, men høydemessig tilsvarer det 2. etasje.

Leiligheten ligger relativt sentralt. Det tar omtrent 10 minutter å gå til Nygårdsparken, 5 minutter til BI og 15 minutter til UIB. Til bybanen tar det ca 12 minutter å gå, og utenfor leiligheten går det buss til sentrum og til Haukeland. Leiligheten ligger rett ved Løvstakken. Det ligger mange dagligvarebutikker i nærområdet.

Ønsket leieperiode er fra 01.01.2027 til 01.07.2027 Leien på rommet ligger på 8700 uten strøm inkludert. Du vil bo med en annen veldig hyggelig jente som jeg bor sammen med nå. Hun er 20 år og BI. Selv studerer medisin på Haukeland og kommer fra Oslo. Dersom du er interessert eller kjenner noen som er, ta gjerne kontakt.

Bildene er fra salgsannonsen, og møbleringen avviker derfor litt.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Michael Krohns Gate 32, 5057 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 371180
Sist endret: 20.10.2026 20:50

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026