Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Kvartsvegen 28, Krokelvdalen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal11 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.04.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum16 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Møblert
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Terrasse
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Rom i bofelleskap ledig

Hei!
Jeg leier ut to rom i en leilighet i et rolig strøk, sentralt i Kroken. Kroken er en bydel 20 minutter utenfor Tromsø sentrum. Det er veldig gode bussforbindelser til sentrum og UIT, spesielt på morgenen og ettermiddagen. Det er veldig gode tur forhold i nærmiljøet, og leiligheten er en gåtur unna slalåmbakken. Bad, kjøkken og oppholdsrom deles med huseier.

Rommene er utstyrt med seng og kles skap. Rom 2 har dobbeltseng + speil, men bildet er tatt før det ble møblert, tv er også fjernet. I tillegg er det ekstra skapplass utenfor rommet som er til deres disposisjon.
Leiligheten har en stor terrasse, med ute møbler og grill som kan benyttes.

Huseier er en 54 år gammel kvinne, som arbeider og tilbringer lite tid i hjemmet. Det vil passe fint med to rolige og pålitelige leietakere som tar sin del av renhold i huset, men dette er noe vi deler inn oss imellom. Røyking i huset er ikke tillatt.

Ved langtidsleie så må det hjelpes til med snømåking på vinteren av terrassen.

Strøm er ikke inkludert i husleien, det kommer på kr 500,- per måned.
Gleder meg til å høre fra deg <3


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning/ intervju


Beliggenhet

Adresse: Kvartsvegen 28, 9022 Krokelvdalen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 368346
Sist endret: 19.02.2026 20:08

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026