2 rom i bofellesskap Ibsens Gate 129, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal8 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.02.2026
Betingelser
- Månedsleie5 000
- Depositum0
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Fellesvaskeri
- Hage
- Hvitevarer
- Moderne
- Delvis møblert
- Rolig
- Sentralt
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Koselig kollektiv søker 2 nye flatmates 🌿
Vi er to damer i sent 20-årene som leter etter to nye personer til kollektivet vårt!
Vi er et rolig og hyggelig kollektiv som liker å gjøre ting sammen når det passer: filmkvelder, matlaging, små hverdagsaktiviteter og generelt bare å slappe av sammen. Vi setter pris på et hjem som føles varmt, trygt og avslappet, hvor alle kan være seg selv.
Vi jobber som PhD-kandidat / seniorkonsulent ved UiB.
De som flytter ut gjør det på grunn av jobb, så nå håper vi å finne noen som ønsker å bli en del av et koselig og harmonisk bofellesskap.
Rom 1 leies ut på langtidsbasis
Rom 2 leies ut i første omgang for 6 måneder, med mulighet for forlengelse. Møblert (bl.a. seng, pult, stol)
Vi søker hovedsakelig damer, gjerne noen som allerede er i jobb eller er i siste del av masterstudiet. Det viktigste er at du er ryddig, omgjengelig og liker et hjem med god stemning. :-)
Hvis dette høres ut som et sted du kunne trives, send gjerne en melding - vi gleder oss til å høre fra deg! 💛
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning
Beliggenhet
Adresse: Ibsens Gate 129, 5052 Bergen
Sist endret: 29.11.2025 15:16
Logg inn for å kontakte annonsøren