Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Colletts Gate 49, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra22.06.2025

Betingelser

  • Månedsleie7 900
  • Depositum500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Møbler
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Villa med hage på St. Hanshaugen

ENGLISH BELOW:
Jeg (Gunnar) fremleier rommet mitt sentralt på St. Hanshaugen fra 22 juni til 1. september! Vi er et kjempe koslig kollektiv på 5!

Vi bor i en finfin villa med st. hanshaugen park som nærmeste nabo. Her er det høyt under taket, gode lysforhold og store fellesarealer. Fellesarealene består av en lys og stor stue med masse planter, romslig kjøkken med spisskammers, gang og to bad (så det er aldri kø om morgenen). I tillegg har vi en terrasse hvor det er veldig koselig å drikke morgenkaffen og en felleshage med eple- og pæretrær (samt mulighet for dyrking og hengekøye). Det kan også nevnes at det er parkeringsplass i oppkjørselen, to boder med plass til oppbevaring og bare 2 min gange fra 37-bussen som går til alle døgnets tider.

Om rommet:

Det er cirka 10 kvm stort med god takhøyde. Rommet er møblert med en kjempe god 150cm dobbeltseng og to kommoder med god plass til klær. Det er også et klesstativ i rommet, speil og to store hyller man kan bruke.

Litt om oss:

Alexander (27) jobber som veterinær. Han liker skating, basket og snowboard. Er for tiden fascinert av fotografi og prøver å lære seg gitar.

Clarisse (27) har skrevet master om vann, liker å danse moderne og til techno, synge, sykle, gjør yoga i stua hver morgen og lager deilig mat.

Marie (27) jobber som lærer. Hun elsker å synge, danse, bade og å ha friheten til å være spontan. For tiden er hun interessert i å utforske DJing

Johanne (26) jobber som advokatfullmektig. Hun elsker å være sosial, skrive, klatre og buldre, og dra på kunstgallerier og events.

Vi er en sosial og åpensinnet gjeng med litt for mange hobbyer som ønsker å skape et kollektiv med godt samhold og varm atmosfære. Vi er glade i fellesmiddager, lange søndagsfrokoster og andre påfunn. Det er dessuten rom for å sette i gang små og store prosjekter.

Ellers er det selvfølgelig også mulig å trekke seg tilbake på rommet når man måtte føle for det. Vi ønsker å ha et ryddig, godt og trygt hjem hvor det er mulig å slappe av etter studier/jobb, men hvor det også er rom for besøk og fest en gang i mellom.

Vi ser etter noen i alderen 25-30år som kan se for seg å bo her fra 22 juni til 1 september.

Pris:
Husleien er på 7900 i måneden. I tillegg kommer strøm og fellesting som dopapir og håndsåpe som deles likt mellom de som bor her.

Send oss en melding og fortell litt om deg selv. Hvis vi tenker det kan passe så avtaler vi en videoprat eller et besøk :)

We are open for internationals aswell! :D

Håper å høre fra deg!

Hilsen Gunnar, Alex, Johanne, Clarisse og Marie


Visningsinformasjon

Send oss en melding og fortell litt om deg selv. Hvis vi tenker det kan passe så avtaler vi en videoprat eller et besøk :)


Beliggenhet

Adresse: Colletts Gate 49, 0456 Oslo

Annonse-ID: 352911
Sist endret: 07.06.2025 16:56

Logg inn for å kontakte annonsøren