Rom i bofellesskap Dyre Halses Gate 4, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal7 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2025
Betingelser
- Månedsleie7 900
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum24 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Heis
- Hvitevarer
- Moderne
- Møbler
- Sentralt
- Terrasse
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Rom i kollektiv- sentralt på solsiden
Vi er 3 venninner fra Stavanger som leter etter en ny roomie, da fjerde personen i kollektivet flytter ut til sommeren. Alle er 03, og har 1 år igjen på Bi her i Trondheim.
Leiligheten ligger på sentrale Solsiden, med kort gåavstand til både matbutikk, kjøpesenter og treningssenter. Veldig lett i forhold til bussforbindelser også!
Vi er utadvendte og glade i sosiale ting som spillkvelder, gå ut på byen og koselige kvelder sammen - men er også en gjeng som liker å slappe av. Selv om vi er en vennegjeng fra før, er vi åpne og inkluderende – ikke nøl med å ta kontakt!
Soverommet er ikke møblert (utenom klesskap som medfølger leiligheten). Men det er mulighet for å kjøpe seng av tidligere leietaker - i utgangspunktet er det kun plass til en 120 seng på rommet til info. Ellers er resten av leiligheten fullt møblert. Det er to bad i leiligheten, 1 oppe og 1 nede. I tillegg hører det en til en takterasse og en bod.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning
Beliggenhet
Adresse: Dyre Halses Gate 4, 7042 Trondheim
Sist endret: 18.05.2025 21:48
Logg inn for å kontakte annonsøren