Rom i leilighet Fredrik Meltzers Gate 38, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal7 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2025
Betingelser
- Månedsleie8 000
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum8 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Balkong
- Hvitevarer
- Møbler
- Rolig
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Rom i leilighet
Rom på Nygårdshøyden fremleies
Hei! Jeg heter Hossein og skal bo alene i leiligheten min på Nygårdshøyden i høst, da kjæresten min skal på utveksling. Derfor fremleier vi det ene soverommet fra august til desember, og jeg ser etter en hyggelig person å bo med i denne perioden.
Leiligheten har to soverom, ett bad med vaskemaskin, og en kjellerbod med tørketrommel. Vi har en åpen stue- og kjøkkenløsning med en koselig sofakrok og TV. Leiligheten er godt utstyrt med blant annet robotstøvsuger, smartlys, høyttalere, airfryer, riskoker og kaffemaskin ☕️
Det er også en liten balkong med gode solforhold – den er dessverre ikke helt trygg å bruke, men det går fint an å sitte i døråpningen og nyte solen ☀️
Soverommet du overtar er på ca. 7 kvm og det følger med et garderobeskap.
Litt om meg: Jeg er 27 år, fra Stavanger, og jobber fulltid som IT-konsulent. Ved siden av tar jeg noen fag på UiB og er aktiv i studentorganisasjonen Springbrettet. Jeg er glad i å trene, og jobber også på Trene Sammen. Jeg ser etter en rolig og ryddig person som samtidig er sosial og liker å finne på ting. Det er ofte litt travle dager her, så det passer best om du også liker en aktiv hverdag.
Vi ser hovedsakelig etter en gutt, men alle interesserte er selvfølgelig velkomne til å ta kontakt 🙌
Send meg gjerne en melding hvis du er interessert eller har noen spørsmål.
Beliggenhet
Adresse: Fredrik Meltzers Gate 38, 5007 Bergen
Sist endret: 09.05.2025 15:01