Rom i bofellesskap Osloveien 4, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal13 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje4. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.07.2025
Betingelser
- Månedsleie6 700
- Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum10 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Moderne
- Møbler
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Hei!
Vi er tre gutter på 23–24 år som ser etter en fjerde person til å flytte inn med oss for høstsemesteret 2025, siden nåværende leietaker skal på utveksling et semester. Rommet som blir ledig er romslige 13,4 kvm, og møbler følger med: en 140 cm seng, tre kommoder, klesstang, samt pult og stol – klart til innflytting!
Leiligheten er moderne og hele 148 kvm, med en romslig og åpen stue- og kjøkkenløsning. Det er god plass i sofaen til alle, og kjøkkenet er utstyrt med to kombiskap med fryser. Varmekabler er installert i både fellesarealene og det ledige rommet, pluss nylig installert peis. I tillegg har vi loft og kjellerbod med rikelig lagringsplass.
Beliggenhet:
Leiligheten ligger sentralt på Ila, kun 3 minutter fra Skansen busstopp, der buss 3 tar deg rett til både Gløshaugen og Dragvoll. Det er bare to busstopp, eller 10–15 minutters gange, til midt i Midtbyen. I nærområdet finner du Skansen, Bymarka, og flere søndagsåpne butikker. Ila er en rolig og sjarmerende bydel – perfekt for studenter som vil bo sentralt, men fredelig.
Om oss:
Vi er en sosial gjeng fra Slependen/Sandvika i Bærum, som har kjent hverandre lenge. Vi studerer henholdsvis Ingeniørvitenskap & IKT, Fornybar energi og Lektorutdanning. Vi liker å tilbringe tid sammen i stua. Der går det ofte i fotball på tv, film og serier, eller en liten runde Fifa (og innimellom drar vi frem ApeBuzz eller WiiSports). Noen ganger lager vi fellesmiddag, gjerne pizza på pizzasteinen vår. Det hender vi har et og annet hyggelig vors, men stort sett er leiligheten et rolig og trivelig sted å bo.
Interessert?
Send gjerne en melding og fortell litt om deg selv! Jeg (Martin) er for tiden på utveksling, men det er mulig å avtale visning med de andre gutta i Trondheim om det passer.
Obs: Noen av bildene av fellesarealet er noen år gamle, men det er så og si identisk med dagens tilstand.
Beliggenhet
Adresse: Osloveien 4, 7017 Trondheim
Sist endret: 24.04.2025 10:54