Leilighet, 2 roms Snølia 5, Lørenskog
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal43 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra09.05.2025
Betingelser
- Månedsleie14 800
- Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum45 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Utfyllende informasjon
Lys og moderne 2-roms med solrik terrasse – Fyring, varmtvann, internett og TV inkludert!
Mulighet rask overtagelse.
Adresse: Snølia 5, Lørenskog
Areal: 43 m²
Etasje: 3. etasje (heis)
Leie: 15 000,- pr mnd
Depositum: 45 000,- (eller Tryg depositumsgaranti fra kun 14 %)
Ledig fra: 9. mai 2025 (mulighet for rask overtakelse)
⸻
Velkommen til en lys og innbydende leilighet med alt du trenger for en behagelig hverdag!
Bo moderne og bekymringsfritt i denne lekre 2-roms leiligheten med stor terrasse – perfekt for morgenkaffen eller sene sommerkvelder.
Leiligheten ligger i 3. etasje med heis og har store vinduer som slipper inn rikelig med dagslys.
Her får du et åpent og moderne kjøkken med integrerte hvitevarer – inkludert oppvaskmaskin, kjøl og frys.
Det romslige flislagte badet har opplegg for vaskemaskin/tørketrommel, og soverommet har god plass til dobbeltseng og har store garderobeskap. Stor gang med plass til kommode skap/garderobe. Det følger også med bod til leiligheten.
Inkludert i leien:
✔ Sentralfyring og varmtvann (akonto) kr 350
✔ Internett
✔ Kabel-/Digital-TV
Utleier vil dokumentere og foreta avregning mot innbetalt a kontobeløp minimum en gang pr år. Differansen mellom faktisk forbruk og avregning betales innen 14 dager etter mottatt avregning.
Leiligheten ligger i et nyere etablert og sentralt boligområde i Lørenskog Stasjonsby i Lørenskog kommune. Området har umiddelbar nærhet til Lørenskog togstasjon med Oslo-takst på billettpriser, flotte rekreasjonsområder og et rikt utvalg av fasiliteter og servicetilbud. På området finnes blant annet Pizzabakeren og Rema 1000, samt nyere barneskole (Luhr) og barnehage (Framtia). I tillegg er det nylig åpent en helt ny barnehage til på området (Steinerud). Ved ferdigstillelse vil stasjonsbyen bestå av ca. 1 000 nye boliger i ulike varianter og størrelser. Det legges vekt på å skape hyggelige uteområder, og flotte felles parkanlegg vil ligge til rette for sosialt samvær.
I januar 2020 åpnet verdens råeste helårsarena for snøopplevelser SNØ som ligger som nærmeste nabo. Parken har et areal på totalt 50 000 kvm, fire alpine nedfarter, stolheis, koppheis og bånd, blåpark med bigjump, samt langrennsspor på rundt 2 km og et fantastisk lekeområde. I tillegg er det restauranter, treningssenter, butikker, kafé og hotell i tilknytning til SNØ. I tilknytning til SNØ planlegges Snøbyen som vil bestå av flere daglige tilbud som café og handlegate m.m.
Fra eiendommen er det kort gangavstand til Langvannet med fin, langgrunn badeplass. Her kan du også gå på skøyter om vinteren. Rundt vannet er det etablert en fin tursti som kan benyttes hele året.
Losby Gods og golfbane er et meget populært tur- og rekreasjonsområde. Gården er både utgangspunkt for turer innover i Østmarka, og målet for tur-/skigåere som starter i det sentrale Lørenskog. Mange tar seg innover i marka på sykkel, eller benytter kano fra Mønevann og videre innover vassdragene. Lørenskog kommune driver Losby besøksgård og kafé, hvor de besøkende kan oppleve ulike husdyr på nært hold.
Kommunen stiller sterkt på idrettsfronten med tilbud som favner de fleste. Det er blant annet flere ballplasser, ishall bak Metro senter, golfbane på Losby, svømmehall og tennisbane ved Kjenn, samt flerbrukshall på Fjellsrud.
Av severdigheter og kulturelle tilbud kan populære Lørenskog Hus anbefales. Dette er et levende kultursenter med blant annet kino, konserter, festivaler, et flott bibliotek og kulturskole.
En liten kjøretur unna ligger Triaden Lørenskog Storsenter og Metro senter som har et godt utvalg av butikker og servicetilbud. Ønsker du ytterligere servicetilbud er Strømmen Storsenter et av Norges største kjøpesentre med over 200 butikker og tilknyttede virksomheter.
Kollektivtrafikken er bra uansett hvor du vil reise. Oslo er ca. 15 minutter unna med bil og til Gardermoen tar det ca. 25 minutter.
Adkomst
Enkel adkomst med buss og tog. Fra leiligheten er det gangavstand til Lørenskog togstasjon.
Visningsinformasjon
Ta kontakt med Nina på 451 99 999 for å avtale visning eller legg igjen melding på hybel.
Beliggenhet
Adresse: Snølia 5, 1470 Lørenskog
Sist endret: 14.05.2025 22:12