Gå til hovedinnhold

Rom i leilighet Claus Frimanns Gate 5, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal7 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.07.2025

Betingelser

  • Månedsleie6 414
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann
  • Depositum6 250
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møbler
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Ledig rom i koselig jentekollektiv leies ut fra juli til desember!

Dette koselige rommet er ledig fra og med 1.juli og ut desember! Rommet er ferdig møblert, og følger med både seng, pult, stol, skap og nattbord. Leiligheten ligger svært sentralt, hvor nærmeste butikk er rundt 3 min gange, mens Torgallmenningen er rett under 10 min gange. Det bor 3 andre hyggelige jenter der som er mellom 20-21 år, og alle er studenter. Naturligvis vil man dele bad og kjøkken med dem.

Badet er nesten helt nyoppusset, og både vaskemaskin og tørketrommel er i leiligheten. Strøm og internett er ikke inkludert i månedsleien. Nabolaget er generelt veldig rolig og trygt, med flere andre studenter boende i gaten.

Hvis det er noe du lurer på er det bare å ta kontakt, så svarer jeg så fort som mulig!


Visningsinformasjon

Gjerne fortell litt om deg selv og ta kontakt for å avtale visning ved interesse! Er mulig med virtuell visning dersom det passer best.


Beliggenhet

Adresse: Claus Frimanns Gate 5, 5011 Bergen

Annonse-ID: 347949
Sist endret: 31.03.2025 16:18

Logg inn for å kontakte annonsøren