Rom i leilighet Erling Skjalgssons Gate 21D, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal8 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje5. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.06.2026
Betingelser
- Månedsleie9 610
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum0
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Airconditioning
- Alarm
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Heis
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Møblert
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Rom i leilighet på Frogner med privat takterrasse
Jeg fremleier rommet mitt i en helt nydelig toppleilighet på Frogner med heis, to etasjer og privat, stor takterrasse. Leiligheten er lys, luftig og stor. Beliggenheten er veldig sentral, og har både butikker og en rekke muligheter for kollektivtransport i nærheten. I tillegg oppleves nabolaget som trygt og hyggelig.
Leiligheten er innredet med TV, møbler, hvitevarer m.m. Rommet som leies ut er på ca. 8 kvm, og det følger med en 140x200 seng, klesskap og skrivepult. Jeg ønsker å fremleie rommet mitt i to måneder fra 1.JUNI til 31.JULI. Jeg kan også være åpen for leie fra midten av juni istedenfor (1 og en halv måned), mot lavere leie, ved behov. Leieforholdet er med andre ord en perfekt mulighet for deg som skal ha kort sommerjobb i Oslo, trenger et midlertidig sted for å se etter studieleilighet eller bare ønsker en nydelig Oslo-sommer!
Det bor tre andre jenter i leiligheten i alderen 23-26 år, hvorav noen studerer på masternivå og andre jobber fulltid. De er ryddige, sosiale og enkle å bo med. Hverdagen er travel for alle, og det er derfor sjeldent at alle er hjemme samtidig på dagtid. I sommer er det også sannsynlig at flere til tider vil være på diverse reiser. Jeg søker på bakgrunn av dette en fremleietaker som er jente, ryddig, sosial og enkel å ha med å gjøre. Send meg gjerne en melding dersom dette er deg!
Visningsinformasjon
Ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat dersom du er interessert!
Beliggenhet
Adresse: Erling Skjalgssons Gate 21D, 0267 Oslo
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 03.05.2026 12:27