Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Deichmans Gate 25, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra15.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 500
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum0
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Rom i jentekollektivt, alt inkld

Jeg flytter og ser etter noen som vil ta over rommet mitt fra rundt 15. januar. - Fleksibel innflytningsdato.

Langtidsleie. 7500/mnd inkld strøm og internett.

2 mnd oppsigelse. Ingen depositum!:) Chill utleier - ikke utleiefirma!

Rommet er i utgangspunktet umøblert, men ønsker helst å selge mesteparten av møblene på bildene til den som tar over rommet (inkludert seng, skap, kommode, sminkespeil og hylle).

Om leiligheten:
- Leiligheten er 90kvm totalt.
- Totalt 4 soverom
- bod i kjeller
- bod i leilighet på ca 6kvm.
- Leiligheten er i byggets første etasje.
- Stort kjøkken, med åpen løsning til stua.
- Like i nærheten ligger både Rema, Kiwi, Joker, Sats, Torggata og mye mer.
- Supersentralt

Litt om jentene i kollektivet:
- Hanna er 26 år og studerer.
- Anna er 26 år og studerer.
- Sunniva er 27 år og jobber.

Jentene ser etter noen som er ryddig og rolig, helst over 22 år. Det er viktig at en respekterer hverandres privatliv og nattesøvn og målet er at det forblir slik videre også. Dette er ikke et fest-kollektiv, men er selvsagt helt i orden med besøk og vorsj innimellom!:) Ellers har kollektivet vaskeliste som går på rullering.

Dersom du er interessert, skriv gjerne en melding med litt info om deg selv; alder, jobb/studie, sivilstatus, interesser og om du evt er interessert i å kjøpe møblene på rommet. Skriv gjerne også hvilke tidligere bo-erfaringer du har.

Vi ser frem til å høre fra deg!🫶🏻


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning. Visning holdes før 22. desember og evt etter 4. Januar da vi reiser bort i juleferien.


Beliggenhet

Adresse: Deichmans Gate 25, 0178 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 346855
Sist endret: 09.12.2025 21:38

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025