Rom i bofellesskap Markveien 5, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal10 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra15.03.2025
Betingelser
- Månedsleie6 500
- Inkludert Internett
- Depositum19 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Alarm
- Bredbåndstilknytning
- Kabel-TV
- Møbler
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Rom i jentekollektiv sentralt på Grünerløkka
Hei! Velkommen til en hyggelig jentekollektiv sentralt på løkka.
Det er tre andre jenter som bor her. Alle studere/jobber i Oslo. Vi er en rolig gjeng som liker å ha det ryddig hos oss. Vi ser etter en jente som kunne ha bodd i leiligheten med oss og blitt en del av oss.
Vi liker å gjøre ting sammen når vi har anledning for eksempel å lage mat sammen, feire bursdager i stue, handle for kollektivet sammen osv. Det er absolutt mulig å ikke bli med på disse ting og bare holde kontakt i gruppechatten angående enkelte oppgaver i leiligheten.
Det er et solrik kollektiv med utsikt av gate som er rolig. Vi har pyntet kollektivet og det får du se i video, alle bilder er fra profesjonelt kamera som ble tatt da kollektivet var helt tom.
Siden kollektivet er sentralt er det bare gangavstand til kafeer og butikker.
Trikk og buss ligger 2 minutter under.
Rommet er ca 10 kvm og har masse plass til møbler. Det er mulig å få med en 90cm seng fra Ikea. Rommet som utleies er mot rolig bakgården med god sollys.
Det er 3 års kontrakt med minimum 1 års botid.
Depositum er 3 måneders leie på forhånd.
Det er å bare ta kontakt om du er interessert så får du se videoen av leiligheten under visningsinformasjon(hybel.no) under denne annonsen, da jeg ikke bor i Oslo lenger.
Fortell litt om deg selv!
Gjerne ta kontakt med meg hvis du har flere spørsmål :)
Visningsinformasjon
Beliggenhet
Adresse: Markveien 5, 0554 Oslo
Sist endret: 13.03.2025 20:46