Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Plassvingen 20, Gjøvik


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal76 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra14.04.2025

Betingelser

  • Månedsleie14 700
  • Depositum44 100
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

3-roms leilighet

VELKOMMEN TIL PLASSVINGEN 20

En lys og romslig 3-roms leilighet med trappefri adkomst, sentral beliggenhet, parkering og romslig terrasse. Leiligheten har lave bokostnader og ligger i et veldrevet sameie. Kort vei til Gjøvik sentrum/NTNU, butikk og gode kollektivtilbud. Leiligheten har en effektiv planløsning med entre fra gang, stue/kjøkken og to soverom av god størrelse. Videre har man et stort og helfliset baderom. Leiligheten passer perfekt for både barnefamilie, et kjærestepar, enslig eller to kompiser/venninner.

Høydepunkter:
- Romslig stue med gode møbleringsmuligheter
- To soverom med god størrelse
- Delvis overbygget terrasse - perfekt for morgenkaffen!
- Oppvarming med både gulvvarme og vedfyring
- Biloppstillingsplass med elbillader
- Rolig området.

Forvaltning på Hybel.no
Leieforholdet forvaltes via Hybel.no. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktureres og innkreves av Hybel.no

Husleiekontrakt
For partenes trygghet benyttes Hybel.no sin digitale leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID.

Depositumskonto
Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Lea bank opprettet av utleier på Hybel.no

Depositumsgaranti
I samarbeid med Tryg Forsikring tilbyr vi et godt alternativ til vanlig depositumskonto. Ved kjøp av depositumsgaranti betaler leietaker kun 14% av depositumsbeløpet, og slipper å binde opp et stort beløp på depositumskonto. Garantien gir samme sikkerhet for utleier.
Leietaker kan velge å stille depositum i form av depositumsgaranti. Denne kjøpes av leietaker på Hybel.no

Kredittsjekk
Utleier kan velge å foreta en kredittsjekk av potensielle leietakere på Hybel.no. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.

Husleie
Kr. 14700 per måned. Leietaker tegner eget abonnement for strøm og internett. Felleskostnader og kommunale avgifter er inkludert i leie.

Utleiers krav til sikkerhet
Som sikkerhet i dette leieforholdet kan leietaker velge å innbetale depositum pålydende kr eller etablere depositumsgaranti via Hybel.no. Kontrakten signeres digitalt gjennom Hybel.no med bankID. Her vil du som leietaker alltid ha full oversikt over ditt leieforhold samt opprette avtalegiro og skrive til utleier via en

Fordeler med leiegaranti:
Du slipper å binde opp penger i depositum
Et utlegg mindre når du skal leie
Tilfredsstiller utleiers krav til sikkerhet
Sparer tid etableres der og da.

HVIS DU ØNSKER Å LEIE DENNE BOLIGEN: - Send meg en melding med litt kortfattet informasjon om deg/dere som skal bo i boligen. Legg gjerne ved referanser fra tidligere leieforhold.

Arif Azizi 45781465


Visningsinformasjon

Etter avtale.


Beliggenhet

Adresse: Plassvingen 20, 2819 Gjøvik

Annonse-ID: 346469
Sist endret: 11.04.2025 23:31

Logg inn for å kontakte annonsøren