Rom i bofellesskap Toftes Gate 41A, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal9 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.03.2025
Betingelser
- Månedsleie6 500
- Depositum22 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Møbler
- Peis/Ildsted
- Sentralt
Utfyllende informasjon
RABATTERT LIEE - Rom i sentralt og hyggelig kollektiv Grunerløkka
Grunnet kjøp av leilighet må jeg flytte ut av rommet mitt i vårt hyggelige kollektiv, sentralt på Løkka🫶🏼 Det er mulighet for både langtidsleie og korttidsleie (ut juli). Opprinnelig leiepris er 7500kr/mnd, men ved rask overtakelse (fra 1. mars) leier jeg det ut for 6500kr/mnd så her kan du bo veldig billig ut juli! Ved senere overtakelse er det 7500kr/mnd som gjelder. Prisen inkluderer ikke strøm/internett.
Leiligheten har perfekt beliggenhet for deg som vil bo sentralt og i den hyggeligste delen av Oslo! Det er totalt tre soverom og svært god plass både i stue, kjøkken og soverommene. Det er to veldig hyggelig jenter på de andre to rommene 🥰
Jeg har trives godt her i 2,5 år og håper å finne en hyggelig person til å overta. Alle møblene på soverommet kan kjøpes så det er mulig å flytte inn på ferdig møblert rom.
Ta kontakt ved interesse!
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning og en prat 💕
Beliggenhet
Adresse: Toftes Gate 41A, 0552 Oslo
Sist endret: 24.02.2025 17:39