4 rom i bofellesskap Gløshaugveien 1, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal10 m2
- Antall rom4 ledige rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2025
Betingelser
- Månedsleie7 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum21 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Moderne
- Møbler
- Rolig
Utfyllende informasjon
Ledig hybler i 2. etg, rett ved Gløs og Handelshøyskolen!
Super beliggenhet rett ved Handelshøyskolen, samt kort vei til NTNU Gløshaugen. Gåavstand til diverse dagligvarebutikker (Rema 1000 bare 50 meter unna), bussholdeplasser og sentrumskjernen. Videre byr eiendommen på en solrik hage, som leietakere fritt kan bruke.
2. etasje består av 4 hybler hvor alle er ledige. Rommene er godt isolerte, og har låsbare lyddører. Hyblene kan leies ut med garderobeskap, seng (90cm), pult og stol. Strøm og internett er inkludert i husleie.
Kjøkkenet er møblert med sittegruppe. Alle hvitevarer på kjøkken, samt vaskemaskin og tørketrommel. Ingen stue i leiligheten.
Er åpen løsning mellom 1. og 2. etasje, slik at man kan sosialisere på tvers av leilighetene. Godt isolert ut mot fellesareal, slik at denne løsningen ikke byr på for mye støy.
Kan være mulighet for parkering (førstemann til mølla). Bodareal i garasje.
Hybel 1: ledig fra 1. august.
Hybel 2: ledig fra 1. august.
Hybel 3: ledig fra 1. august.
Hybel 4: ledig fra 1. august.
Beliggenhet
Adresse: Gløshaugveien 1, 7030 Trondheim
Generell informasjon
A. K. Boligutleie AS leier ut leiligheter og hybler nært NTNU og sentrumskjernen. Vi er flere ansatte i selskapet som sikrer god oppfølging og vedlikehold.
Sist endret: 22.04.2025 08:50
Logg inn for å kontakte annonsøren