Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Breigata 5, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal54 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2025

Betingelser

  • Månedsleie22 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum22 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Garasje/P-Plass
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Lademulighet
  • Møbler
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Sentral leilighet med solrik balkong

Velkommen til din drømmeleilighet på Grønland! 🌟

Drømmer du om å bo sentralt, men likevel avskjermet? Da er denne leiligheten på 54 kvm er perfekt for deg! Den lyse stuen har en sør-vestvendt balkong på 8 kvm, ideell for solrike dager og rolige kvelder. Til å være midt i smørøyet, er det overaskende lunt og stille.

🌳 Bakgården er en grønn oase med plass til grilling og hyggelige sammenkomster.

🪑 Leiligheten leies møblert, inkludert hvitevarer, 55" smart-TV og rikelig med oppbevaringsplass (2 boder). Alt du trenger er her!

🚉 Perfekt beliggenhet: 2 min til t-bane, 1 min til busstopp, og 7 min gange til Oslo S og Oslo City. Nær Grünerløkka med shopping, restauranter og kulturtilbud. Sørenga er kun 10 min unna til fots, med badstue, restauranter og sjøbad. Gåavstand til alt sentralt i Oslo.

🚗 Garasjeplass med el-lading tilgjengelig for leie

Jeg ønsker å leie ut til leieboere som ønsker å ta vare på leiligheten og som ønsker langtidsleie. Ta gjerne kontakt for å høre mer om leiligheten 😊


Visningsinformasjon

Skriv litt om deg selv og ta kontakt med meg for visning :)


Beliggenhet

Adresse: Breigata 5, 0187 Oslo

Annonse-ID: 308976
Sist endret: 22.06.2025 18:16

Logg inn for å kontakte annonsøren