2 rom i bofellesskap Gamle Kongevei 5, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal8 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.06.2026
Betingelser
- Månedsleie6 016
- Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum0
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Møblert
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Ledig rom i jentekollektiv på Møllenberg
2 ledige rom i et av Trondheims beste jentekollektiv på Møllenberg!
Veldig sentral og fin leilighet ledig på Møllenberg. Leiligheten ligger rett ved portalen, der det er både matbutikk (Rema 1000) og 3T treningssenter. I tillegg er det ikke mer en 5 min til Solsiden, der det er flere andre butikker, restauranter og cafeer. Det er kort gåavstand til bussholdeplassene Buran og Solsiden. Inkludert i leien får man tilgang på bod i kjelleren som rommer kofferter, ski og alt som måtte være. Det er 5 soverom totalt i leiligheten, 2 toalett og en dusj.
Kollektivet består av 3 jenter som studerer i Trondheim, og er alle 23-24 år. Vi er en mix av jenter som går ulike studier, og har studert i mellom 2-4 år. Vi har bodd sammen i ca 1 år nå, og alle trives veldig godt sammen! Vi ser derfor etter to nye jenter som kan passe godt inn med oss<3
Rommene er begge på 7,5 kvm og inkluderer seng, skap, hylle og pult. Leie er på 6016kr i måneden og strøm+internett har pleid å være på 350kr ekstra i måneden.
Vi ønsker å finne en som kan ta over hybelen 1. juni, og en 1. juli 2026.
Ta gjerne kontakt hvis du er interessert! Vi er åpen for å avtale visning både fysisk og digitalt. Håper å høre fra deg!
Beliggenhet
Adresse: Gamle Kongevei 5, 7043 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 14.04.2026 16:29