Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Schønings Gate 4A, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal7 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra14.05.2024

Betingelser

  • Månedsleie9 900
  • Inkludert Internett
  • Depositum15 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Hage
  • Hvitevarer
  • Møbler
  • Terrasse

Utfyllende informasjon

Korttidsleie rom i nyoppusset leilighet

Leiligheten har nylig blitt solgt, og det er overtakelse 1. juli.

Jeg ønsker å leie ut det ene av to rom frem til ca. 25. juni.

Obs: Siden det snart er overtakelse er det viktig at du bruker leiligheten litt forsiktig. Tillater ikke festing.

Rommet som leies ut er møblert med seng og klesskap. Kjøkkenet har en ny oppvaskmaskin og kombi-vaskemaskin :) Hele leiligheten, inkludert badet er nyrenovert.

Det bor en mann på 31 år i leiligheten, som jobber som analytiker i en bank. Det bor også en liten dansk-svensk gårdshund i leiligheten som heter Chani. Chani bor som regel i leiligheten mellom 2-4 dager i uken. Hun er en supersøt tispe på 4.5 år.

Leiligheten disponerer fellesterrasse (deles med 2 andre leiligheter) og stor felles sittegruppe i gårdsrom.

Schønings Gate er en nydelig og rolig gate i sentrum av Oslo, i nær tilknytning til kollektiv og shoppinggate i Bogstadveien. Det er er et Summit privat treningssenter rett over gaten.

Hvis du er interessert er det bare å ta kontakt! :)


Beliggenhet

Adresse: Schønings Gate 4A, 0356 Oslo

Annonse-ID: 276189
Sist endret: 14.05.2025 22:09

Logg inn for å kontakte annonsøren