Gå til hovedinnhold

3 rom i bofellesskap Gregus Gate 8, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal19 m2
  • Antall rom3 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2025

Betingelser

  • Månedsleie7 200
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum21 600
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Fellesvaskeri
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

3 rom ledig (av 5) i leilighet på Lademoen. God standard. Sentralt. Nære Solsiden. Nære bussfordindelse.

Sentralt plassert leilighet, nære Solsiden og Trondheim sentrum, nære bussforbindelse.

3 rom ledig fra 1 august, i lys og fin leilighet bestående av totalt 5 rom i 2. etg. (Bofellesskap). Leiligheten har et stort felles kjøkken, 2 bad, vaskerom + en stor loftstue. Rom og fellesarealer er godt over snittet i størrelse, de ledige rommene er fra 12 til 19 m2 i størrelse.

Rom 1: Kr 6 900,- pr mnd
Rom 3: Kr 7 200,- pr mnd
Rom 4: Kr 7 200,- pr mnd

Se bilder.

Rom 2 og 5 er utleid til rolige/hyggelige jenter (studenter) som har bodd hos oss i ett år. Vi ønsker jenter på de ledige rommene, slik at vi får etablert et hyggelig jentekollektiv.

Leiligheten/bygningen ble innvendig total rehabilitert i 2017, og har derfor en gjennomgående god standard. Bl.a. kan nevnes ny kjøkkeninnredning med downlights, integrert komfyr, nytt bad, nytt balansert ventilasjonsanlegg (gir godt inneklima). Det er også installert et heldekkende brannvarslingsanlegg i bygningen, som er betryggende for alle beboerne dersom noe uforutsett skulle skje.

Bygningen har en meget sentral beliggenhet, i en rolig gate uten gjennomgangstrafikk. Trådløst bredbånd og abonnement på kabel-TV inkludert i leien. Husdyr er ikke tillatt. Røyking ikke tillatt.

Vi søker kun studenter, og det er viktig for oss at våre leietakere er rolige og seriøse - slik at det blir hyggelig for alle å bo i huset. Vi legger vekt på å få til et godt bomiljø. Om du f.eks. skal studere i Trondheim en tid, og i tillegg er ryddig og omgjengelig - så kan denne leiligheten være perfekt for deg. Send oss gjerne en e-post med litt informasjon om deg og hva du studerer/jobber med, visning kan gjøres via FaceTime dersom det er ønskelig.

HYBLENE/ROMMENE
Det er klesskap, persienner og panelovner på rommene, ellers umøblert. Innredning ut over dette som man ser på bildene, tilhører dagens beboere. Rommene er ganske store i forhold til mye annet på leiemarkedet.

KJØKKEN
Kjøkkeninnredningen er fra 2017, og har integrert komfyr med komfyrvakt, avtrekksvifte, 1 kjøleskap + 1 kjøleskap/fryser, oppvaskmaskin og godt med skapplass. Det finnes også en ekstra fryser på loftet. Kjøkkenet er utstyrt med kjøkkenbord og 5 stoler.

BAD/VASKEROM/WC
Det er 2 bad i leiligheten. Det ene badet er på loftet og ble pusset opp i 2014, det andre badet er i 2. etg og ble nybygd i mars 2017. Leiligheten har eget vaskerom på loftet, som er utstyrt med vaskemaskin.

LOFTSTUE
Leiligheten har egen loftstue, møblert med sofa/bord.

STRØM
Strøm er ikke inkludert i leien. Boenhetene har egen strømmåler hvor kostnaden deles likt mellom disse fem rommene.

LEILIGHETEN HAR MEGET SENTRAL BELIGGENHET:
5 minutter å gå til Solsiden/Nedre Elvehavn, hvor man finner kjøpesenter og restauranter
2 minutter å gå til nærbutikk/postkontor (Bunnpris)
2 minutter å gå til bussholdeplass (Vanlig+Flybuss)
15 minutter å gå til Trondheim sentrum
15 minutter å gå til Bakklandet

PARKERING
Trondheim Kommune har soneparkering i området.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning.


Beliggenhet

Adresse: Gregus Gate 8, 7067 Trondheim

Annonse-ID: 254454
Sist endret: 29.04.2025 07:10

Logg inn for å kontakte annonsøren