Leilighet, 2 roms Ulstadløkkveien 6, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal72 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.05.2025
Betingelser
- Månedsleie13 200
- Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum39 600
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Hvitevarer
- Peis/Ildsted
- Sentralt
- Terrasse
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
En meget stor 2 roms leilighet som ligger i rolig område på Lademoen og med 5 min gange til Solsiden. Leiligheten er en hjørneleilighet og ligger i 2. etg. Kort vei til sentrum. Særdeles gode bussforbindelser. Flere matbutikker i nærheten. Parkeringsmuligheter.
Stuen har fått nødvendig prioritert areal. Helt nytt gulv.
Den inneholder blant annet en innebygd peis og har 3 stk doble vinduer, hvorav et er hjørnevindu med fin utsikt. Vinduene er nylig oppgradert med nye isoleringsglass.
Kjøkkenet har også en størrelse som gir mulighet for et kjøkken/spisebord. Det er utgang fra kjøkkenet til en flott veranda der man kan nyte morgenkaffe og sol/finvær når Trøndelag byr på dette. Hvitevarer medfølger. Også vaskemaskin.
Soverom og gang har rikelig med skapplass (skyvedørsgarderobe). På soverommet er det glass i skyvedørsgarderoben og det gjør romfølelsen enda større.
I husleien så inngår vann og normal bruk av varmtvann. Sameiet har en grunnpakke med flere TV kanaler og Internett som inngår i leien. Tidligere leietaker hadde ca 900,- i mnd strømregning (600,- i sommerhalvåret).
Det er boder på loft og i kjeller for oppbevaring.
Bakgården er sikret og man må gjennom lås portrom for å komme dit. Bakgården brukes av flere til sykkelparkering.
Gården har vaktmestertjeneste og trappevask er sameiets ansvar. Nytt brannalarm system er installert.
Visningsinformasjon
Ta gjerne kontakt for visning.
Beliggenhet
Adresse: Ulstadløkkveien 6, 7042 Trondheim
Sist endret: 07.02.2025 11:11
Logg inn for å kontakte annonsøren