3 rom i bofellesskap Bakkehellet 8, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal15 m2
- Antall rom3 ledige rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2024
Betingelser
- Månedsleie6 000
- Inkludert Internett
- Depositum18 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Terrasse
Utfyllende informasjon
NB! All the rooms are only available for one year rental contract!
Flotte hybler er ledig for leie i lyst og trivelig bofellesskap i Bakkehellet 8 nær NTNU Gløshaugen, fra 1.august 2025.
Disse hyblene er ledig: Rom 1.1 (4900,-/mnd), 1.2 (4900,-/mnd) og 1.3 (6200,-/mnd).
Se bilde av plantegning. Depositum er 3 måneders leie.
Boligen ble renovert i 2015 og ligger i ca. 10 min gåavstand til Gløshaugen og Handelshøyskolen. Det er gode bussforbindelser fra Klæbuveien ca 200m og fra Tempe ca 500m.
Hyblene er lyse og innbydende, med Led-downlights/dimmere og det er derfor en veldig god og behagelig belysning. Hver hybel har garderobeskap. Det er også meget god lydisolering, og hyblene har kodelås, brann- og lyddør, samt ett uttak for data og ett for TV. Det er branndetektorer på alle hyblene i boenheten som er knyttet til en egen brannsentral. El anlegget er relativt nytt og hver hybel har egen kurssikring.
2 bad:
Begge bad har vaskemaskin og tørketrommel.
Kjøkken:
2 stk komfyrer og steketopper. 2 stk oppvaskmaskiner. 2 store kjøleskap med frysedel. Felles sittegruppe.
Husleien dekker:
Kommunale avgifter
Internett (fiber)
Strøm og forbruk på vann avregnes en gang årlig.
Primært er denne boenheten godt egnet for studenter på Gløshaugen og Handelshøgskolen. Det er til sammen 6 hybler i bofellesskapet, fordelt på to plan.
Visningsinformasjon
Ta kontakt om dette er av interesse så kan vi sende deg en videovisning.
Beliggenhet
Adresse: Bakkehellet 8, 7032 Trondheim
Sist endret: 03.07.2025 15:47
Logg inn for å kontakte annonsøren