Leietaker, 29 år
Kvinne · Norge · Jobber fulltid
Søker bolig i Stavanger
- Beboere
- 1 person
- Leieperiode
- Korttidsleie
- Innflytting
- 1. apr 2027
- Soverom
- 1
- Leie / mnd
- 10 000–12 000,-
Med egne ord
Hei!
Jeg vurderer å flytte til Stavanger og er derfor på utkikk etter et sted å bo fra rundt mars/ april 2027. I første omgang ser jeg for meg en leieperiode på ca. 6 måneder til 1 år , men dette er jeg fleksibel på, og det kan vi bli enige om.
Jeg er en rolig og ansvarsfull kvinne med fast jobb i Stavanger. På fritiden trives jeg best med trening og en aktiv livsstil, så dagene går stort sett til jobb, trening og rolige aktiviteter.
Jeg er åpen for både leilighet, hybel eller rom i kollektiv med hyggelige og ordentlige medboere. Beliggenhet i Stavanger eller nærliggende områder er av interesse.
Om du har noe som kan passe, eller kjenner noen som har et sted tilgjengelig, setter jeg stor pris på om du tar kontakt.
Økonomi og trygghet
-
Kredittsjekk godkjent Ingen betalingsanmerkninger per 23. okt 2026
-
Identitet bekreftet BankID og telefonnummer
-
Jobber fulltid Sparebank1 Sør-Norge