Kvinne 20 år søker bolig for 1 person fra 10.10.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie16 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato10.10.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Utdannelse Videregående
- Arbeid Servitør
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner Fester sjelden
- Interesser Dans, Fotografii, Gaming, Grafisk, Tegning
Utfyllende informasjon
Dette er om meg:
Så mitt navn er Lisbeth :)
Jeg er en 20 år gammel jente som jobber og skal begynne å studere neste år. Planen min er å finne et sted hvor jeg kan kalle «hjem» for en lang stund.
Jeg har bodd i Trondheim hele livet og kjenne til denne byen veldig godt. Mine hobbyer er dans, fotografering, film og grafisk design. Jeg er en veldig kreativ person og bruker mesteparten av fritiden min på å skape. Jeg kan sitte i timevis og bare redigere bilder/videoer og tegne. Det blir en perfekt dag for meg. Borsett fra det så har jeg Jobb og henger med mine venninner.
Jeg er veldig ofte på Kultursenter ISAK, hvor jeg er frivillig og deltar i ISAK Arrangør og ISAK Media. Der jobber jeg med mange ungdommer på min alder, og vi lager ulike eventer/ arrangementer for ungdommer fra 16–25 år.
Som person blir jeg ofte kalt «likeable» og er en veldig sosial type og jeg elsker å smile. Jeg ikke en konfliktsky person, men det betyr ikke at jeg liker å skape utfordringer for andre. Jeg har veldig bra kommunikasjon evne og har ingenting i mot å ta en liten prat med de rundt meg.