Gå til hovedinnhold
Leietakere

Kvinne 58 år søker bolig for 1 person fra 01.12.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Frogner, Leirsund, Lillestrøm

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie11 500,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.12.2026

Om leietaker

  • Jobbstatus Ikke i jobb
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Diy, Hage, Kunst, Natur

Utfyllende informasjon

Hei! 😊 Jeg er en dame på 58 år som ser etter et hyggelig sted å bo. Jeg er mormor til to og er en rolig, hyggelig og renslig person som setter pris på å ha det fint og ordentlig rundt meg.

Jeg tar godt vare på stedet jeg bor og ønsker meg et hjem hvor jeg kan trives over tid. På fritiden liker jeg å tilbringe tid med familie og barnebarna mine, men setter også pris på rolige dager hjemme.

Jeg elsker å være ute og ønsker derfor en bolig med et lite uteområde, terrasse eller lignende hvor jeg kan nyte fine dager. 🌿

Jeg ser etter et trygt og hyggelig sted å kalle hjem 😊

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026