Mann 21 år søker bolig for 1 person fra 17.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel, Leilighet, Hus, Parkering
- Beliggenhet Tromsø
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie10 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato17.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Tømrerfagbrev
- Arbeid Tømrer
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester sjelden
Utfyllende informasjon
Hei, jeg ser etter et langvarig og bra sted å bo i Tromsø, og leiligheten din ser veldig fin ut.
Litt om meg: Jeg heter Peder Nilsen, er 21 år gammel og kommer opprinnelig fra Skibotn. Jeg har akkurat bestått fagbrevet og jobber nå som tømrer på fulltid her i Tromsø. Siden jeg har kjæreste og lange arbeidsdager, er jeg en veldig rolig og ryddig type som setter pris på et fredelig hjem. Jeg hverken røyker eller fester, og har ingen kjæledyr.
Jeg er på utkikk etter noe stabilt og leier gjerne for en lengre periode, for eksempel 2 år eller mer om det er ønskelig fra din side. Som tømrer er jeg overgjenomsnittlig opptatt av å ta godt vare på boligen og holde ting i ordentlig stand.
Jeg har hatt samme arbeidsgiver i 2 år og leid bolig hos de, og har også bodd på min forrige private hybel i 2 år. Jeg kan prøve å få tak i referanser fra både tidligere utleier og sjefen min om du ønsker det. Depositum og økonomi er selvfølgelig helt i orden.
Jeg håper på å få høre ifra deg
Med vennlig hilsen,
Peder Nilsen