Gå til hovedinnhold

Kvinne 19 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel
  • Beliggenhet Ålesund

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie9 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Utdannelse Skal studere mekatronikk og produktdesign på NTNU i Ålesund.
  • Sivilstatus I et forhold
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester ikke
  • Interesser 4h, Elektronikk, Film, Musikk, Natur, Negler, Nintendo, Trening, Tur

Utfyllende informasjon

Hei! Jeg er 19 år og skal til sommeren studere mekatronikk og produktdesign ved NTNU I Ålesund. Jeg søker et sosialt og koselig jentekollektiv🥰 Jeg er en rolig jente fra den lille bygda Eresfjord i gamle nesset, og liker å være i naturen og å være aktiv. Jeg er også veldig aktiv i ungdomsorganisasjonen 4H som instruktør i styreverv, vara i fylkesstyret til Møre og Romsdal 4H, og som deltaker på 4H leir og andre arrangement.

Jeg er veldig glad i å være med venner, ha spillkvelder og/eller kosekvelder med film eller serie😊Jeg har jobbet 3 sommere som butikkmedarbeider i lokalbutikken i Eresfjord. Jeg er ikke en som fester noe særlig, men liker heller roligere kvelder hjemme med mindre grupper. Jeg har bodd i kollektiv siden jeg var 16 år, har vokst opp med 3 søstre, og er ryddig og organisert, så jeg er lett å bo sammen med. Jeg søker et hyggelig kollektiv med 3-4 personer.

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026