Kvinne 19 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Tromsø
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie11 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Utdannelse Psykologi
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Familie/sosialt/venner, Finne-på-ting/sosiale-happeninger, Friluftsliv, Trening
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg heter Emmy og er en 19 år gammel jente som skal flytte opp til Tromsø nå i august for å starte på en bachelor (3-årig) i psykologi. Jeg er derfor på utkikk etter et sted å bo fra 1 August. Jeg er fra Oslo, og ser svært fram til å komme opp til Nordens Paris🥰
Jeg er en sosial, positiv og omgjengelig person som liker å bli kjent med nye steder og mennesker. Jeg setter pris på et ryddig og hyggelig hjem, og tar selvfølgelig ansvar for praktiske oppgaver og fellesområder.
På fritiden liker jeg å være aktiv, trene eller ute på farten. Jeg er glad i å finne på ting med venner, og trives med koselige hjemmekvelder eller å utforske nye steder ute. Jeg er også svært glad i musikk og opplevelser, og ser fram til å oppleve alt Tromsø har å by på!
Som person og leietaker er jeg pålitelig, rolig og lett å samarbeide med☺️ Jeg røyker ikke, og viser hensyn til andre. Husleie vil bli betalt punktlig til hver måned, og stiller selvfølgelig med depositum etter avtale.
Jeg gleder meg veldig til studiestarten i Tromsø og håper å finne et sted hvor jeg kan føle meg hjemme gjennom studietiden. Hvis dere lurer på noe mer om meg, er det bare å ta kontakt!🌺