Kvinne 22 år søker bolig for 2 personer fra 01.09.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Tromsø
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie20 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.09.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester sjelden
Utfyllende informasjon
TO VENNINNER SER ETTER LANGTIDSLEIE🏡
Heisann!👋🏼
Vi er to venninner på 22 år fra Trondheim som har flyttet til Tromsø for å ta en bachelorgrad. Vi ser etter et hyggelig sted vi kan leie over lengre tid og gjøre til et hjem mens vi studerer.
Begge er pålitelige og vi har sikker og stabil inntekt.
På fritiden er vi aktive og liker å trene, være ute, gå turer og stå på ski. Vi setter pris på en rolig og hyggelig hverdag, og er begge opptatt av å ha det ryddig og trivelig rundt oss. Vi er ansvarsfulle leietakere og tar godt vare på stedet vi bor.
Vi ønsker aller helst å finne en leilighet hvor vi kan bo sammen, men er også åpne for et hyggelig bofellesskap. Dersom det dukker opp en god mulighet, kan det også være aktuelt å leie hver for oss.
Vi ønsker primært å bo i eller i nærheten av Tromsø sentrum, eller i et område med enkel vei til UiT, men er åpne for andre områder dersom boligen passer godt.
Har du en bolig som kan passe, må du gjerne ta kontakt og sende litt informasjon og bilder. Vi forteller også gjerne mer om oss selv dersom ønskelig.
Vi ser frem til å høre fra deg! 😊
Vennlig hilsen
Mille & Cornelia