Gå til hovedinnhold

Mann 20 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet, Parkering
  • Beliggenhet Hønefoss

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie6 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Fullført vgs, og starter på usn nå
  • Arbeid Butikksjef vikariat på Bjørklund, og deltidsstilling på Bjørklund
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Biler, Data-spill, Gåturer, Lesing, Trening

Utfyllende informasjon

Hei!

Jeg heter Sunny Nejad, er 20 år og har nettopp fått studieplass ved USN. Etter videregående tok jeg et friår, hvor jeg jobbet som butikksjef hos Bjørklund. Nå ser jeg etter et rolig sted å bo mens jeg studerer.

Jeg vil beskrive meg selv som en rolig, ryddig og ansvarsbevisst person. Jeg tar hensyn til de rundt meg, men er også sosial og liker å bli kjent med nye mennesker. Jeg setter pris på et godt bomiljø og synes det er hyggelig å slå av en prat eller finne på noe sammen når det passer.

Jeg har ingen kjæledyr, er ikke-røyker og har stabil inntekt, så du kan være trygg på at husleien blir betalt.

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026