Kvinne 19 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel
- Beliggenhet Frogner, Grünerløkka, Majorstuen, Sentrum, St. Hanshaugen
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie9 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
Utfyllende informasjon
Hei! Mitt navn er Cassandra, er 19 år snart 20 og ser etter ett hyggelig sted å bo🥰
Jeg vil beskrive meg selv som en sosial, positiv og ansvarsfull jente. Jeg er ryddig, pålitelig og hensynsfull, og liker å ha det trivelig rundt meg. Jeg venter nå på svar om studieplass og har planer om en deltidsjobb på siden.
På fritiden liker jeg å trene, henge med venner og fikse neglene mine som en liten hobby. Jeg er glad i vinkvelder, rolige filmkvelder, lage mat sammen og turer i byen. Samtidig sier jeg ikke nei til en kveld ute innimellom✨
Jeg håper på å finne et hyggelig jentekollektiv med en god miks av sosialt samhold der vi kan finne på ting sammen, samtidig som man har sin egen hverdag også.
Ta gjerne kontakt om du har et ledig rom i et kollektiv eller om du også ser etter noen å flytte inn med!🤩