Gå til hovedinnhold

Mann 46 år søker bolig for 2 personer fra 15.09.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Stavanger

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie16 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato15.09.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Arbeid TechnipFMC, Warhouse carpenter/coordinator
  • LinkedIn LinkedIn profil
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Data, Friluft, Jogging, Trearbeid

Utfyllende informasjon

Født og oppvokst i Stavanger. Er deltidspappa, men tar sikte på fulltidspappa etterhvert, siden både guttungen og jeg ønsker det. Derfor trenger jeg også to soverom. Har blitt litt lei av å sove på sofaen når guttungen er hos meg.
Drev firma som kjøkken og garderobemontør. Etter et hardt samlivsbrudd, ble det depresjon, konkurs og barnebidrag. Har derfor ikke en god kredittscore, men betaler alltid husleien. Det kan min nåværende utleier bekrefte.
Guttungen og jeg er stille av oss og tar hensyn til de rundt oss. Vi har ingen bråkete hobyer. Han går på Steinerskolen og jeg jobber på Forus.
Vil du ha mer informasjon så er det bare til å spørre.

Mvh Ole G Johnsen

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026