Gå til hovedinnhold

Kvinne 22 år søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet
  • Beliggenhet Trondheim

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie22 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Utdannelse Bachelor
  • Arbeid Servitør
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Mat, Tur, Venner

Utfyllende informasjon

Jeg heter Cornelia og er en snart 23 år gammel jente fra Nøtterøy. Til høsten flytter jeg til Trondheim for å begynne på en mastergrad ved NTNU, og ser derfor etter et hyggelig sted å bo.

De siste fire årene har jeg tatt en bachelor i Oslo og leid egen leilighet. Jeg har derfor god erfaring som leietaker og vet hva som kreves for å ta vare på en bolig. Jeg er ryddig og ansvarsfull, og har gode rutiner for vasking og rydding. Betaling av husleie til avtalt tid har aldri vært noe problem.

Ved siden av studiene har jeg jobbet fast, og dette planlegger jeg å fortsette med etter at jeg flytter til Trondheim. Jeg har en stabil økonomi og er opptatt av å være en pålitelig leietaker.

På fritiden liker jeg å lage mat, gå turer og tilbringe tid med venner. Jeg trives best i et rolig og hyggelig hjem og ønsker å finne en bolig som jeg kan ta godt vare på og bo i over tid.

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026