Kvinne 20 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel
- Beliggenhet Oslo
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie12 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Begynner til høsten
- Arbeid Ringsaker kommune
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner I helger
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg er en jente på 20 år fra Ringsaker som trenger et sted å bo i Oslo til høsten på grunn av studier.
Jeg heter Selma Bø og har tatt et friår etter videregående, hvor jeg har brukt tiden på å både ta opp fag som privatist, og jobbet i bolig for psykisk utviklingshemmede og i hjemmetjenesten i Ringsaker kommune. Til høsten skal jeg mest sannsynlig studere Rettsvitenskap ved Høyskolen Kristiania, men venter også på svar fra Samordna opptak.
Jeg har gått studiespesialisering på videregående, og gleder meg masse til studietiden og å flytte til Oslo. Jeg har også familie i Oslo, blant annet søsteren min, så det er en by jeg allerede kjenner greit og trives i.
På fritiden liker jeg å være sosial og finne på ting med venner. Jeg er glad i å reise, trene, gå turer, shoppe, dra ut og spise og finne på hyggelige ting. Jeg liker også koselige kvelder hjemme med god mat, en serie eller film, eller lange samtaler om alt mulig. Jeg sier heller ikke nei takk til felles vors før byen!
De som kjenner meg vil nok beskrive meg som en glad, omsorgsfull og livlig person som er lett å komme overens med. Jeg er pliktoppfyllende og pålitelig, og liker å ha det ryddig og hyggelig rundt meg.
Jeg ønsker meg et koselig og sosialt kollektiv hvor vi både kan gjøre ting sammen, som felles middager med spillkvelder, eller at vi drar ut på byen sammen, samtidig som vi respekterer hverandres behov for alenetid og privatliv💕
Jeg tror jeg er en person som bidrar til et godt bomiljø og en hyggelig atmosfære i kollektivet🥰
Ser frem til å høre fra dere!
Ha en super dag!