Gå til hovedinnhold

Mann 50 år søker bolig for 1 person fra 16.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Åsane, Bergenhus, Bergen, Fantoft, Fyllingsdalen, Hop, Kokstad, Kronstad, Laksevåg, Landås, Minde, Nesttun, Paradis, Sædalen, Sandviken

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie17 000,-
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Fra dato16.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse PhD
  • Arbeid Professor
  • LinkedIn LinkedIn profil
  • Sivilstatus Gift
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester ikke
  • Interesser Tur, Brettspill, Kaffee

Utfyllende informasjon

Jeg er fysikkprofessor ved Universitetet i Bergen og kommer snart tilbake fra et langvarig forskningsopphold i Korea. Jeg leter etter et møblert studio eller liten leilighet for de første månedene tilbake (fra ca. midten av august til slutten av november).
Jeg er en rolig og ansvarlig leietaker og røyker ikke. Jeg liker å gå tur og god kaffe. Kan bringe med kimchi om ønskelig. ;-)

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026