Gå til hovedinnhold

Kvinne 50 år søker bolig for 2 personer fra 01.07.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Averøy, Kristiansund

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie12 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.07.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Utdannelse Bachelor
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester ikke
  • Interesser Friluftsliv, Hekling, Trening, Kjøkkenhage, Llitteratur, Digitaltegning

Utfyllende informasjon

Hyggelig bolig med to soverom ønskes leid, fra juli eller august, gjerne i et rolig område, og med en privat uteplass.
Har eid bolig i Kristiansund før, men etter at jeg ble enke har jeg bodd noen år i Akershus. Er på arbeidsavklaring nå. Savner Nordmørsnatur og folkelynnet, og har derfor lyst til å flytte tilbake.
Har Bachelor i samfunnsvit. fag, og er på arbeidsavklaring nå. Husleie er førsteprioritet, og skal deles med sønnen på 21. Han jobber på treningssenter som sertifisert PT. Sporty og friluftsinteressert, han også. Helse i fokus, og alkohol kommer langt ned på lista. Vi tenker å bo sammen minst et år, mens han sparer opp til boligkjøp.Vi tar hensyn til andre, og måker gjerne snø og steller hage. Har bil.
Betaler gjerne 2-3 md depositum.
Leier bolig ut august, og kan leie ny fra juli eller august. Har referanse.

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026