Kvinne 16 år søker bolig for 1 person fra 01.07.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel
- Beliggenhet Fana, Kaland, Nesttun, Osøyro, Rådal, Søfteland
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie9 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.07.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Videregående (TAF helse)
- Arbeid luranetunet bo og behandlingssenter
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester ikke
- Interesser Turer, Lese, Trene, Jobbe
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg heter Anahita, er 16 år gammel og fyller 17 år 4. august. Jeg er født og oppvokst her i norge og jeg går helse- og oppvekstfag som TAF-elev, hvor jeg kombinerer skole og arbeid. Ved siden av skolen har jeg en fast stilling ved Luranetunet bo- og behandlingssenter, noe som har gitt meg gode rutiner, ansvarsfølelse og stabil inntekt.
Jeg er en rolig, ryddig og pålitelig person som tar både skole, jobb og forpliktelser seriøst. Jeg verken røyker, drikker, fester eller lager støy, og jeg trives best med et ordentlig og rolig bomiljø. Jeg behandler andres eiendom med respekt og er opptatt av å holde det rent og ryddig rundt meg.
For å gi ekstra trygghet kan jeg oppgi referanser fra tidligere utleiere som kan bekrefte at jeg har vært en ansvarsfull og problemfri leietaker. Jeg kan også oppgi referanse fra verneombud og kollega på arbeidsplassen min, som kan bekrefte personligheten min, arbeidsmoralen min og at jeg er en pålitelig person.
Jeg ser etter et trygt og hyggelig sted å bo, og håper å finne en utleier som verdsetter en rolig, ansvarsfull og stabil leietaker. Ta gjerne kontakt dersom dere ønsker mer informasjon eller en prat.
Vennlig hilsen
Anahita Javedani
Logg inn for å kontakte annonsøren